Jaką postacią z DB chciałbyś być?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Jaką postacią z DB chciałbyś być?

Post autor: adrian »

Proszę pisać imię postaci i uzasadnić, dlaczego akurat ta postać.
Ostatnio zmieniony sob sie 12, 2006 5:56 pm przez adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Chyba Kakarotto , bo brat Radim tata Bardock , podbijanei Ziemi , nie ma lepszego zycia :twisted: (MOWIE to parwdziwym Kakarottcie nie o tym wiesniaku Songowi!) albo Vegeta , wydawanie rozkazow wszystkim , ojciec Krol Vegeta , bycie ksieciem :)
Ostatnio zmieniony czw maja 10, 2007 2:25 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Ja chciałbym być Brolly'm - ta potęga, moc i pomiatanie innymi :twisted: szkoda tylko że bym był taki wolny :wink:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

ja bym chciał byci vegetom dlatego bo sie nie patyczkuje.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Ja oczywiście chciałbym być moim idolem Goku .Podoba mi się jego szlachetność ,wiara w miłość i poświęcenie dla rodziny i bliskich mu osób.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wolak pisze:Ja oczywiście chciałbym być moim idolem Goku .Podoba mi się jego szlachetność ,wiara w miłość i poświęcenie dla rodziny i bliskich mu osób.
Heh , gdyby Tronk przybyl do mojego wymiaru wiec , a ja bym byl Kakarottem chetnie bym cie spotkal , i bym cie zabil bo plamisz nasz rod :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ta a jabym chciał być mieszanką Goku,Vegety,Brollina,Bardrocka i Króla Vegety
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

W rzeczywistości chciałbym być Vegetą.

Dlaczego:
:arrow: Ma kilka cech charakteru, któych nie mam w rzeczywistości i chciałbym je pozyskać
:arrow: Mimo wszystko trzeba liczyć się z jego siłą
:arrow: Ma władze nad wszystkimi Saiy-jinami(chociaż już większość zginęła)
:arrow: "Ma charakter", fajne powiedzonka i ciekawie wygląda. Też chce miać długie, stojące włosy(bez żelów żadnych...)
:arrow: Mógłbym znaleźć sobie kogoś podobnego do KKRT i scalić się z nim
:arrow: Mógłbym zamienić się w Oozaru i siać postrach i zniszczenie
:arrow: Mógłbym zamienić się w SSJ, USSJ, SSJ2, USSJ2, SSJ3, SSJ4 i by6ć potężny jak nigdy
:arrow: Mógłbym zwiedzać inne planety bez obawy śmierci na nich
:arrow: Mógłbym niszczyć planety, a nawet galaktyki
:arrow: Poruszałbym się szybciej niż ludzkie oko mogłoby zobaczyć
:arrow: Umiałbym latać
:arrow: Mógłbym ćwiczyć z naprawde wielkim obciążeniem
:arrow: Mógłbym zostać kim chce na Ziemi
:arrow: Mógłbym stworzyć turniej "Tenkaichi Budokai" naprawde
:arrow: Nosiłbym Saiyańską zbroje

To już dużo powodów, chyba wystarczy :P
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Ja bym chciał być Gotenem.
Miał luzackie życie i ChiChi nie goniła go tak do lekcji jak Gohana...po za tym walczył też całkiem dobrze...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ja chciałbym być czymś jak mieszanka Bardocka z Vegetą... Byłoby to co prawda dziwne, ale charaktey tak odmienne moim zdaniem można całkiem ciekawie wymieszać.
Oto powody:
:arrow: Moc Vegety mi zaimponowała
:arrow: Porywczy charakter księcia Vegety bardzo mnie cieszy
:arrow: Inteligencja i doświadczenie bojowe Bardocka również cieszy się moim uznaniem =]
:arrow: W końcu Bardock jako pierwszy z Saiyan miał szansę wygarnąc Freezerowi w twarz te txt co trzeba :)
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

kris13 pisze:ja teraz bym chciał być mieszanką Bardrocka,Vegety,Goku i Brolliego
Jaką chciałbyś być postacią:mieszanką.No ludzie przecież to nie normalne....to ja bym sobie od razu wszystkich zmieszał ,żeby być najlepszym.
Jaka osobą z DB byście chcieli być ....<każda postać ma jakieś wady...nie można mieszać ich od tak>...
Awatar użytkownika
Vexeta
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: wt gru 27, 2005 7:22 pm

Post autor: Vexeta »

Ja zdecydowanie chcialbym byc VEGETA :twisted: Byl pewny siebie bardzo silny i odwzny co mi sie bardzo podoba i podobni jak on ja niecierpie Kakarotta!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

jachciałbym być C-17, Vegetą lub Trunksem

ps. właśnie piszę 10000 post na forum :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Ja chciałbym zostać Son Gohanem kiedy już potrafił osiągnąć SSJ2 :o
:arrow:
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

A ja bym chciałbyć Goku, jednakże moc wykorzystałbym do podbicia wszechświata. Ten dobry Kkrt to ciota.
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
ODPOWIEDZ