Deluxe Ski Jump

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Deluxe Ski Jump

Post autor: Tommy »

Można tutaj pisać o różnych wersjach. Ja lubię obie wersje tzn. DSJ 2 i DSJ 3. Mój najdłuższy skok to 309m w DSJ 3 na HS 281. 8)
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

A masz pelna wersje DSJ3 ?? jesli tak to moze bys mogl mi przeslac na adres dynio158@o2.pl :wink: bylbym wdzieczny :wink:
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

napisz mu którą wersje dsj 3.1.1, dsj 3.1.4 czy co
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Nie ma problemu mam obie i do tego z kluczem.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

podaj mu też kod na playerów[/url]
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Na playerów nie ma kodów, są ze ściągnięcia z
http://www.gry.skokinarciarskie.com/
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

Klucz niedziala moze tylko raz moze byc uzyty :/
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Mnie to zadziałało właśnie wtedy jak zrobiłem to co Tobie opisałem.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

mi też klucz nie działał :? coś kombinujesz michał
Obrazek
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

Widocznie tylko klucz moze byc raz uzyty :/
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Ten klucz działa. Zresztą można wpisać w googlach
,, key registration dsj3 ''
Sowa
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 30
Rejestracja: śr sie 02, 2006 12:59 am

Post autor: Sowa »

Ja lubie Dsj 2 :D ale Dsj 3 tez dobre jest ;]

Pozdrawiam
Sowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

nom ja czasami gram w dsj 3 zna ktoś dokładny adres gdzie można ściągnąci mocniejsze wiatry??
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Wiatrów (edytorów wiatrów) do DSJ 3 nie ma. Są tylko do DSJ 2, ale nie działają na WinXP.
Jeżeli masz problem z wiatrem to najlepiej szukaj wiatru ok. 4 m/s z przodu (pod narty).
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

ja wiem tylko słyszałem że na dsj 2 lub 3 są wiatry około 10 m/s
ODPOWIEDZ