Little Fighter

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Little Fighter

Post autor: Rayman »

Tu podawajcie błędy jakie wychwyciliście w Little Fighter a takrze plusy
podaje stronkę z Little Fighter 2:

http://www.littlefighter.gsi.pl/

I stronkę z filmikami Little Fighter:

http://www.newgrounds.com/portal/view/173253

PS. Oczywiście nie zrobiłem ich sam :oops:
Podźękowanania dla powyższych stron :D :o

Podaję jeszcze kodzik:
lf2.net
na dodatkowe postacie :wink:
:arrow:
Ostatnio zmieniony wt kwie 04, 2006 10:23 am przez Rayman, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Fajna gra , trzeba to przyznać :wink: :P
Wejdzicie na strone www.kaothekangaroo.com super stronka polecam miłośnikom kangurka kao
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

C fakt to fakt, święta racja :roll: :wink: :o
Ta gra ma jeden błąd: niektóre postacie nie mają ataków energrtycznych :(
Oceniam tę grę 10=/10
:arrow:
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Megatron pisze:C fakt to fakt, święta racja :roll: :wink: :o
Ta gra ma jeden błąd: niektóre postacie nie mają ataków energrtycznych :(
Oceniam tę grę 10=/10
:arrow:
Poszukaj MOD-ów do tej gry, takich jak: Kate(wg mnie najlepszy), raiforcment(czy jakoś tak), turbo, mega, X i innych.

Swego czasu długo grałem, potrafie też za pomocą Data CHangera pozmieniać pare rzeczy XD DOsyć fajne, jednak nie polecam zwykłej wersji gry. Polecam Little Fighter 2 Kate. Warto poszukać, ja niestety nie mam linków, no bo miałem je przed formatem(pół roku temu)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

K :?: a :?: t :?: e :?: co to :?:
:arrow:
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

LF2: Kate to dodatek do LF 2. Zawiera lepsze postacie, do tego więcej. Najlepszą jest Kate(taki podobny do Pikachu z pokemonow stworek). POstacie tam, co mi się baaardzo podoba mogą stosować comba :!:
Przykładowe kombinacje pisze:O - Obrona
J - Skok
A - Atak
U - gura
D - Dół
B - W Bok

OJA - OJA - OJA - AAAAAAA - nie wiem, ale wiem, że to był jeden z najlepszych combow
O-B-A-O-o-o-o-o - Kolejne combo
W tej wersji ataki postaci są też silniejsze, a Woody ma ulepszone ciosy(i jedno takie fajne combo ^^)

Warto poszukać, jednak na NIEWIELU stronach to jest...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

dae pisze:LF2: Kate to dodatek do LF 2. Zawiera lepsze postacie, do tego więcej. Najlepszą jest Kate(taki podobny do Pikachu z pokemonow stworek). POstacie tam, co mi się baaardzo podoba mogą stosować comba :!:
Przykładowe kombinacje pisze:O - Obrona
J - Skok
A - Atak
U - gura
D - Dół
B - W Bok

OJA - OJA - OJA - AAAAAAA - nie wiem, ale wiem, że to był jeden z najlepszych combow
O-B-A-O-o-o-o-o - Kolejne combo
W tej wersji ataki postaci są też silniejsze, a Woody ma ulepszone ciosy(i jedno takie fajne combo ^^)

Warto poszukać, jednak na NIEWIELU stronach to jest...
Dae czy mógł byś podać mi taką stronę bo od dawna szykam uleprzonych wersji LF2 i nic nie znalazłem :cry: :( :cry:
:arrow:
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

http://www.skich.jhost.pl/lf2/

Znalazłem(z pomocą brata, bo to on to odkrył, ale zawsze coś XD) strone z różnymi modami, jednak tam nie ma Kate...

http://www.lf2-zone.prv.pl/

Też dobra strona, ale coś na niej nie tak...

Kiedyś wrzuce na jakiś server FTP i dam Wam link - kiedyś, tzn. w najbliższej przyszłości

[UPDATE]

Mam strony, prosze bardzo:

http://lfighter.fm.interia.pl/ - TU JEST KATE!!!
http://members.lycos.co.uk/lfr/ - Tu jest LFO - Online, troche zajmuje, ale czy warto? Powiem jak ściągne XD
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Wielki dzięki za linki Dae :D
Lf Kate jest superr moja ocena za tą grę to 20/10 :D :o
:arrow:
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Jeżeli ktoś przejdzie całego LF2 Kate lub mu się znudzi, to wyjawie mu pare sekretów XD Nie ma tak łątwo, by odrazu XD DO LF2 Kate jest dołączony jeszcze jeden, lub 2 nowe Stage mody, oraz spis wszystkich mo żliwych ataków wszelkimi postaciami ^^

BTW. Najlepiej grać Kate, zamienić się w Kate Ex-a, a potem w Katiana. Wtedy, jak się stara, to się nie przegra ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Przeszekłem dwa razy stage mode jeden fancem 777 a drugi Depem :o
Muszę przyznać, że za drugim razem musiałem się sporo natrudzić :(
I jeszcze jedno jakto dwa nowe stage mode :shock:
Nie rozumiem :cry:
Czy mógłbyś mi to wyjaśnić :x
:arrow:
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Fajna gierka. Ściągnąłem pare dodatkowych wtyczek i musze przyznać, że naprawdę fajnie się gra ;]
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Megatron pisze:Przeszekłem dwa razy stage mode jeden fancem 777 a drugi Depem :o
Muszę przyznać, że za drugim razem musiałem się sporo natrudzić :(
I jeszcze jedno jakto dwa nowe stage mode :shock:
Nie rozumiem :cry:
Czy mógłbyś mi to wyjaśnić :x
:arrow:
Grałeś chyba na kodach XD Ale co tam, podam Ci ten sekrecik. W folderze data/ znajdziesz jakiś duży plik(7mb lub coś takiego). Zmień jego rozszerzenie na *.rar i wgraj. Po kilku takich zabiegach(bo jest kilka razy coś takiego) będziesz miał wszystko i spis ciosów gdzieś
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

1. To prawda grałem na kodach XD :)
2. U mnie nie ma takiego pliku :twisted:
3. Co teraz :?:
4. Przoszę pomóż mi :( :o

Póki co powiedz mi jak się Denisem robi tornado :roll:
Frezerem wielki sopel lodu :roll:
Katem EX wybuch elektryczny na kolorek fioletowy :roll:
I proszę o jakieś nowe postacie do lf2 Kate :o
OK?
:arrow:
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

A sam niemożesz popracować tylko żerujesz na innych ??
Obrazek
ODPOWIEDZ