Kto zdobędzie mistrzostwo świata!?

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Kto zdobędzie puchar!?

Niemcy
0
Brak głosów
Portugalia
4
25%
Włochy
7
44%
Francja
5
31%
 
Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Kto zdobędzie mistrzostwo świata!?

Post autor: Keynan »

Obstawiajcie! Życzę szczęścia.

:arrow: mój głos: Portugalia
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Francuzi wygraja .

a z kim będą grali w finale??

Włochy1 - 2Francja

strzelcy bramek :

Toni 54 minuta ( Włochy)
Henry 31 minuta (Francja)
Trezeguet lub Ribery 87 minuta (Francja)

asysta :

Gilardinio(Włochy)
Makelele (Francja)
Henry (Francja)

teraz wy.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja obstawiam ze Włosi wygraja ale nie wiem jak i ile dla kogo. Poprostu stawiam na Włochów :))
Ostatnio zmieniony sob lip 08, 2006 9:33 pm przez Bliz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
GokuSSJ = Dyninio
SSJ 2
Posty: 109
Rejestracja: sob maja 28, 2005 5:28 pm
Lokalizacja: Olsztynek
Kontakt:

Post autor: GokuSSJ = Dyninio »

Stawiam na Włochy

Finał:


Włochy 1:0 Francja
Zapraszam wszystkich fanow anime[a jest ich tutaj chyba duzo :) ] Na moje najnowsze forum o tematyce anime

www.ssjanime.fora.pl
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Mistrzostwo świata zdobędzie ten kto wygra mecze ;)
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

lol. Wygrają Włosi i Francuzi, a potem Francja. :)
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Kurde Francja niesprawiedliwie wygrala. Portuglaczycy byli lepsi:/
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Mistrzem świata praktycznie na 100% zostanie Italia ,która gra najpiekniejszy futbol na tych mistrzostwach .Francja prawdę mówiąc nic nie pokazuje ,co prawda pokonali Barzylię ,ale to co prezentowałą Brazylia to nieporozumienie .Portugalia też okazał się dnem ,praktycznie zero sytuacji w meczu i przegrali zasłużenie .Mój typ wyniku na finał to 3:1 dla Włoch .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Wolak pisze:Mistrzem świata praktycznie na 100% zostanie Italia ,która gra najpiekniejszy futbol na tych mistrzostwach .Francja prawdę mówiąc nic nie pokazuje ,co prawda pokonali Barzylię ,ale to co prezentowałą Brazylia to nieporozumienie .Portugalia też okazał się dnem ,praktycznie zero sytuacji w meczu i przegrali zasłużenie .Mój typ wyniku na finał to 3:1 dla Włoch .
1. :lol: Najpiękniejszy futbol. Dobre sobie
Analiza
1. mecz z Ghaną, wynik 2:0, mecz niezły, ale Włosi się długo męczyli.
2. mecz z USA wynik 1:1 Chmastwo, nie gra, ot co.
3. mecz z CZechami wynik 2:0, tego akurat nie oglądałem.
4. mecz z Australią wynik 1:0 Wygrali przez ewidenty bład sędziego.
5. mecz z Ukrainą wynik 3:0 Ukraińcy to niegodny rywal dla drużyn z TOP-u
6. mecz z Niemcami 2:0 pierwszy mecz, w którym Włosi zagrali pięknie i z polotem
Smiałbym rzecz, że Włosi do meczu z Niemcami prezentowlai antyfutbol, najgorszą zmorę widza, catenacio (brrr)
Faancja także nie lepsza.
Ale u obu drużyn widać, że rozkręcają się z meczu na mecz.
Obstawiam 2:1 dla Włoch. Będzie wyrównany mecz, ale sędzia podyktuje wątpliwego karnego, na raty strzeli Totti(czytaj z dobitki). Będzie wielki skandal, ale Włochom nikt nie odbierze zwycięstwa.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Włosi są najlepszą drużyną na mistrzostwach i mają najlepszego piłkarza. Pirlo jak co. Pewnie wygrają choć ja chciałbym karne.
Obrazek
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Tak, Włosi wygrają, bo nają najlepszego piłkarza. Jak zrobiłem grafikę z tymże piłkarzem na GTA World to napisali, że ten piłkarz to moja dziewczyna, bo umieściłem kwiatuszek w tle.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Moim zdanie wygra francja i zidan odejdzie w wielkim stylu :D
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

włosi jak zagraja tak jak z niemcami to mogą wygraci ale jestem za francją
trzecie miejsce zajmie portugalia
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Nie mam swojego faworyta teraz jak Portugalia odpadla i nawet 3ciego nie ma. No stawiam na Włochów jak juz teraz mam wybrac;PP
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Dobrze obstawiliśmy, szkoda, że Portugalia nie zdobyła trzeciego miejsca.
Byłem za Włochami w finale i Włochy wygrały. :grin:
ODPOWIEDZ